Kadra

Gładka Natalia

mgr psychologii

natalia.gladka@spor-t.pl DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Leśniewska Martyna

lic. fizjoterapi

martyna.lesniewska@spor-t.pl DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Berdzik Agnieszka

lic. fizjoterapii

agnieszka.berdzik@spor-t.pl DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Baranowska Sylwia

mgr psychologii

sylwia.baranowska@spor-t.pl DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Karpińska – Prokurat Aleksandra

pedagog specjalny

aleksandra.karpinska@spor-t.pl DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Szczepańska Marta

mgr pedagogiki specjalnej - specjalność: wczesne wspomaganie rozwoju dzieci z niepełnosprawnością

marta.szczepanska@spor-t.pl DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Gościńska Edyta

technik fizjoterapii, terapeuta NDT-Bobath,

edyta.goscinska@spor-t.pl DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Büttner Anna

specjalista rehabilitacji ruchowej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dul Dominika

technik fizjoterapii

dominika.dul@spor-t.pl DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Janicka – Boruch Julita

mgr fizjoterapii

julita.janicka@spor-t.pl DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kasprzak – Wolniak Anna

mgr fizjoterapii, terapeuta NDT – Bobath,

anna.kasprzak@spor-t.pl DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Konopka Sylwia

mgr fizjoterapii, terapeuta NDT – Bobath,

sylwia.konopka@spor-t.pl DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Facebook